Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
06.09.2017

 

Bezpłatne szkolenia bhp

Skorzystaj z darmowych szkoleń okresowych bhp

Od września do końca listopada zapraszamy na bezpłatne szkolenia okresowe bhp dla pracodawców i pracowników z województwa lubelskiego.

 

Szkolenia mają na celu zapoznanie uczestników z wiedzą teoretyczną i praktyczną na temat tego, w jaki sposób zadbać o własne i cudze bezpieczeństwo podczas wykonywanej pracy.

 

Podczas szkolenia zostaną także omówione najczęstsze wypadki przy pracy oraz metody zapobiegania tym i podobnym wypadkom przy pracy. Uczestnicy dowiedzą się o najczęściej występujących chorobach zawodowych w danej grupie pracowników oraz o sposobach przeciwdziałania powstawaniu chorób zawodowych.

 

 

Liczba miejsc ograniczona!

 

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia:

Wioletta Pęcak

e-mail: wioletta.pecak@teamprevent.com
tel.: +48 668 432 358

 

 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.