Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
12.07.2017

 

Forum Zdrowego Biznesu

Poznaj prelegentów Forum

 

Kim dla Ciebie jest pracownik 50+?

Czy przekroczenie magicznego progu 50. roku życia to przełom w życiu – zarówno zawodowym, jak i prywatnym? A może to początek zmian i nowe możliwości?

Weź udział w jedynym w Polsce forum o tematyce zarządzania zdrowiem, podczas którego poznasz różne aspekty życia i pracy pracownika 50+, w tym praktyczne narzędzia zarządzania zespołem wielopokoleniowym oraz dobre praktyki.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny

 

Forum Zdrowego Biznesu odbędzie się już jesienią:

  • Poznań, 18.10.2017

HOTEL VIVALDI****

ul. Winogrady 9

61-663 Poznań

 

  • Katowice, 08.11.2017

Regionalna Izba Gospodarcza

ul. Opolska 15,
40-001 Katowice

 

Konferencja organizowana jest w ramach partnerstwa kampanii EU-OSHA „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie”.

 

 

 

 

 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.