Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
12.07.2017

 

Forum Zdrowego Biznesu

Porozmawiajmy o pracownikach 50+

 

Kim dla Ciebie jest pracownik 50+?

Czy przekroczenie magicznego progu 50. roku życia to przełom w życiu – zarówno zawodowym, jak i prywatnym? A może to początek zmian i nowe możliwości?

Weź udział w jedynym w Polsce forum o tematyce zarządzania zdrowiem, podczas którego poznasz różne aspekty życia i pracy pracownika 50+, w tym praktyczne narzędzia zarządzania zespołem wielopokoleniowym oraz dobre praktyki.

 

Forum Zdrowego Biznesu odbędzie się już jesienią: we wrześniu w Poznaniu oraz w październiku w Katowicach.

Konferencja organizowana jest w ramach partnerstwa kampanii EU-OSHA „Bezpieczni na starcie, zdrowi na mecie”.

 

 

 

 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 3800 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2015 roku obrót wyniósł 242,0 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji. Od 2006 roku B·A·D GmbH należy do 100 najlepszych przedsiębiorstw TOPJOB w niemieckiej klasie średniej.