Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
09.05.2018

 

Forum Zdrowie Pracownika

Zobacz o czym dyskutowaliśmy

W dniu 9 kwietnia 2018 roku w Warszawie odbyło się pierwsze Forum Zdrowie Pracownika – dlaczego warto o nie dbać. Spotkanie skierowane było do: właścicieli firm, członków zarządu, dyrektorów oraz menadżerów; zarządzających ludźmi w firmach, specjalistów ds. wynagrodzeń i benefitów oraz systemów motywacyjnych.

Program wydarzenia został tak skonstruowany, aby każdy znalazł odpowiedzi na pytania: jakie działania podjąć, aby poprawić strategię prozdrowotną w swoim miejscu pracy, jak zmniejszyć liczbę zwolnień zdrowotnych oraz jak zadbać o komfort i zdrowie swoich pracowników.

Firma Team Prevent dzieliła się swoją wiedzą w zakresie Zarządzania Zdrowiem m.in. podczas prelekcji „Potencjał zdrowotny pracowników a efektywność pracy” prowadzonej przez Wioletę Kojzar, w trakcie której poruszana była tematyka:

  • Wpływ potencjału zdrowotnego pracowników na efektywność pracy.
  • Czym jest i dlaczego warto wdrożyć system zarządzania zdrowiem?
  • Jak utrzymać zasoby zdrowotne pracowników na najwyższym poziomie?
  • Dokąd zmierzamy systemowo zarządzając zdrowiem?


Na powyższe i wiele innych pytań odpowiedzi można było również otrzymać w trakcie konsultacji eksperckich przy naszym stoliku. Odwiedziło nas wielu uczestników, którzy byli żywo zainteresowani tematami zdrowia, w kontekście swojej kadry. Zadawali bardzo rzetelne i przemyślane pytania, świadczące o znajomości tematów.

Nasze doświadczenie wskazuje, że temat zdrowia pracowników zasługuje na szczególną uwagę i coraz więcej firm szuka wiedzy na ten temat.

Nasz zespół bardzo chętnie dzieli się wiedzą ekspercką i doradczą w tym zakresie. Do takich i podobnych rozmów zapraszamy podczas naszego Forum Zdrowego Biznesu, którego trzy edycję będą miały miejsce jesienią 2018 roku. Szczegóły: www.forum-zdrowego-biznesu.pl                            

 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.