Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
30.01.2018

 

Katalog szkoleń 2018

Zaplanuj swoje szkolenia razem z nami

Jest nam niezwykle miło, że po raz kolejny możemy zaprezentować Państwu nasz katalog szkoleń. Podobnie jak w latach ubiegłych znajdą w nim Państwo znane i sprawdzone produkty naszej firmy, ale także zupełnie nowe, ciekawe propozycje.

 

Rok 2018 otwiera nową dekadę istnienia naszej firmy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że możemy razem z Państwem podejmować nowe wyzwania i oferować Państwu jeszcze lepsze produkty.

 

Planując, a później realizując nasze szkolenia stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm, efektywność, miłą atmosferę oraz pełne wykorzystanie Państwa czasu. Wsłuchując się w Państwa potrzeby staramy się spełnić najbardziej wysublimowane oczekiwania. Trenerzy, których oddajemy do Państwa dyspozycji, to wysokiej klasy specjaliści, pasjonaci, którzy swoim doświadczeniem oraz zapleczem merytorycznym dzielą się ze słuchaczami szkoleń.

 

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi klientami wiemy jak ważne w Państwa firmie jest bezpieczeństwo, rozwój personelu czy zarządzanie zdrowiem, dlatego w nowym katalogu szkoleń zamieściliśmy również kilka słów na ten temat. Pragniemy zaoferować nie tylko bogaty wachlarz szkoleń, ale także wsparcie, jakiego oczekuje Państwa firma.

Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne szkolenia, które sprostają nawet najbardziej wymagającym specjalistom. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy.

 

Katalog w wersji elektronicznej można pobrać tutaj.

 

Aby bezpłatnie zamówić katalog w wersji papierowej skontaktuj się z naszym działem handlowym.

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.