Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
14.07.2017

 

Mistrzostwa Kadry BHP 2017

Jacek Andrzejewski wśród laureatów

W tym roku, po raz trzeci już, odbyły się Mistrzostwa Kadry BHP, organizowane przez Koalicję Bezpieczni w Pracy. Tym razem o tytuł Mistrza walczył również Jacek Andrzejewski, specjalista w dziedzinie bhp, z którym mamy przyjemność współpracować od wielu lat.

 

W konkursie udział wzięło ponad 1400 osób, z czego jedynie 50 przeszło do drugiego, finałowego etapu. Jacek Andrzejewski nie tylko dostał się do najlepszej 10 konkursu, ale także otrzymał wyróżnienie.

 

Jak mówili sami organizatorzy tego wydarzenia tegoroczne Mistrzostwa Kadry BHP okazały się dla uczestników znacznie większym wyzwaniem – w porównaniu do roku ubiegłego. Uczestnicy stanęli jednak na wysokości zadania i wykazali się ogromną wiedzą z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Tym bardziej gratulujemy sukcesu. Cieszymy się, że mamy przyjemność współpracować z ekspertami w dziedzinie bezpieczeństwa pracy, dla których bhp znaczy coś więcej niż tylko przepisy i regulacje prawne. 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.