Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
03.04.2018

 

Obowiązki dalszych użytkowników w świetle rozporządzeń REACH i CLP

Zapisz się na szkolenie!

Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu "Obowiązki dalszych użytkowników w świetle rozporządzeń REACH i CLP", które odbędzie się w Pszczynie w dniach 17.04.2018.


Szkolenie skierowane jest do pracowników odpowiedzialnych za spełnienie wymagań rozporządzenia REACH i CLP, pracowników działów ochrony środowiska oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

Zawartość szkolenia:

Rozporządzenie REACH
■ Identyfikacja obowiązków DU.

■ Karta charakterystyki.


Rozporządzenie CLP - Oznakowanie produktów
■ Informacje na etykiecie.
■ Notyfikacja.
■ Wymagania związane z etykietą produktu.
■ Opakowania.
■ Zgodność z kartą charakterystyki.

 

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

 

Dominika Rozmus

tel.: +48 882 041 392

 

 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.