Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
09.05.2018

 

Szkolenie aktualizacyjne VDA 6.1

NOWOŚĆ!

Zapraszamy do udziału w naszym najnowszym szkoleniu na licencji VDA QMC Szkolenie aktualizacyjne dla auditorów 1, 2 oraz 3 strony wg VDA 6.1, które odbędzie się 23.07.2018 r. w Pszczynie.

 

VDA QMC ustaliło na nowo wymagania dla systemów zapewnienia jakości w książkach VDA 6.1, VDA 6.2 oraz VDA 6.4.

 

Książki te w połączeniu z książką VDA 6 „Wytyczne certyfikacji“ opisują postępowania dla przeprowadzania auditów certyfikujących systemów zapewnienia jakości poprzez licencjonowane przez VDA QMC jednostki certyfikujące.

 

Podstawą dla wydania certyfikatów VDA jest spełnienie ustalonych w powyższych książkach wymagań dla danych systemów zapewnienia jakości.

 

Zadanie licencjonowanych auditorów polega przy tym na odpowiedniej ocenie tych systemów w ramach ich auditów.

 

Na bazie tych nowelizacji ważne jest aby auditorzy wszystkich szczebli poszerzyli swoje wiadomości dotyczące istotnych zmian w książce VDA 6.1 i połączonych z nimi nowelizacji książki VDA 6.

 

Celem tego szkolenia aktualizacyjnego jest zapoznanie auditorów z istotnymi zmianami oraz częściowe odświeżenie posiadanych wiadomości.

 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.