Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
30.01.2018

 

NOWOŚĆ "Specjalista ds. ochrony środowiska – aktualne przepisy prawne"

Wisła, 21-23.02.2018

Specjalisto ds. ochrony środowiska!
Czy zaktualizowałeś już swoją wiedzę z zakresu aktualnych zmian w przepisach prawnych?

 

Zapraszamy na trzydniowe szkolenie otwarte Specjalista ds. ochrony środowiska – aktualne przepisy prawne w zakresie Prawa wodnego oraz zasad prawidłowej gospodarki odpadami w przedsiębiorstwie, które odbędzie się w Wiśle w dniach 21-23.02.2018.

 

Głównym celem trzydniowego intensywnego szkolenia jest aktualizacja wiedzy z zakresu zmieniających się przepisów prawnych w dziale ochrony środowiska.

 

Szkolenie ma charakter praktyczny. Trenerzy to pracownicy administracji państwowej, którzy poza znajomością prawa podzielą się również wieloletnim doświadczeniem praktycznym.


 

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

 

Dominika Rozmus

tel.: +48 882 041 392

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.