Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 

Konferencje

27.9.2018, Poznań

Brunch Jakościowy

Aktualne wymagania motoryzacyjne ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki działań w Wielkopolsce

Inf. ogólne

Brunch Jakościowy organizowany przez Team Prevent Poland funkcjonuje z sukcesem od wielu lat. Jest to wydarzenie pozwalające na interakcję z trenerami i specjalistami Team Prevent, wymianę doświadczeń, dobrych praktyk oraz szeroko rozumiany networking.

 

Brunch Jakościowy dedykowany jest przede wszystkim osobom zarządzającym zapewnianiem jakości i rozwojem personelu w jednostkach motoryzacyjnych.

Program

Tematyka tegorocznego Brunchu ukierunkowana jest na aktualne wymagania motoryzacyjne, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki działań w Wielkopolsce. Podejdziemy zarówno do aspektów systemowych i omówimy interpretacje (SIs) do IATF 16949, jak i wymagań bezpieczeństwa (zagłębiając się w bezpieczeństwo wyrobu oraz rolę PSB). Postaramy się także powiązać wymagania (Formel-Q) oraz specyficzne wymagania (CSRy) największego gracza motoryzacyjnego w Wielkopolsce, jakim jest Volkswagen.

 

Poprzez Brunch Jakościowy chcemy przede wszystkim przekazać część know-how Team Prevent Poland w aspekcie nowości i zmian w wymaganiach dla automotive, pokazać kompetencje i wiedzę naszych trenerów, przedstawić formę szkoleń praktykowaną przez Team Prevent oraz pokazać szeroki zakres wsparcia jaki możemy zaoferować naszym partnerom.

 

Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące Brunchu Jakościowego zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Marta Janiszewska

+48 509 036 678