Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 

Konferencje

10.10.2018, Czechowice-Dziedzice

Forum Liderów Ochrony Środowiska (FLOŚ)

Gospodarka o Obiegu Zamkniętym i Czystsza Produkcja w praktyce

Inf. ogólne

Tematyka tegorocznego Forum skupi się wokół koncepcji Gospodarki o Obiegu Zamkniętym, promowanej obecnie m.in. przez Komisję Europejską oraz Rząd RP, powiązanej z nią strategii ochrony środowiska ONZ – „Czystsza Produkcja” oraz jej wdrażania w polskich instytucjach, w tym przede wszystkim w przedsiębiorstwach.

 

FLOŚ to cykliczne spotkania praktyków i ekspertów w zakresie ochrony środowiska. To doskonała okazja do wymiany doświadczeń, poznania dobrych praktyk panujących w innych zakładach produkcyjnych, a przede wszystkim okazja do zdobycia wiedzy od najlepszych specjalistów ds. ochrony środowiska, praktyków, z wieloletnim doświadczeniem.

 

 

 

Program

Podczas FLOŚ odpowiemy na pytania:

  • Na czym polega Gospodarka o Obiegu Zamkniętym?
  • Jak wiąże się z nią strategia ochrony środowiska ONZ, znana jako „Cleaner Production” („Czystsza Produkcja”)?
  • Jakie korzyści mogą one przynieść dla przedsiębiorstwa?


Prelekcja merytoryczna prowadzona będzie przez ekspertów Stowarzyszenia Polski Ruch Czystszej Produkcji, w tym przez Prezesa Zarządu ww. Stowarzyszenia – dr inż. Michała Jana Cichego, Eksperta Czystszej Produkcji. W części dotyczącej dobrych praktyk zostaną szczegółowo zaprezentowane przykładowe wdrożenia z zakresu GOZ/CP w zakładach produkcyjnych działających na terenie województwa śląskiego.

 

Kontakt

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące FLOŚ zapraszamy do kontaktu z nami!

 

Dominika Rozmus

+48 882 041 392