Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
20.01.2012

 

Certyfikacja audytorów ISO/TS 16949 3ciej strony

Zapraszamy do udziału w procesie certyfikacji!

 

Jako wyłączny przedstawiciel VDA-QMC (IATF) w Polsce, zapraszamy kandydatów na audytorów ISO TS 16949 do uczestnictwa w procesie certyfikacji połączonym z kursem przygotowawczym.  
Pozytywnie zdany egzamin uprawnia do prowadzenia audytów 3strony  ISO/TS 16949 realizowanych przez  jednostki certyfikacyjne.  
Warunkiem przystąpienia do procesu certyfikacji jest pozytywnie rozpatrzony wniosek skierowany do VDA QMC potwierdzający kwalifikacje kandydatów.

 

Szczegółów dotyczących kwalifikacji można dowiedzieć się w kierującej do egzaminu jednostce certyfikującej, lub na naszej stronie internetowej- klikając tutaj.

Najbliższy kurs certyfikacyjny odbędzie się 25-28.04.2012. W razie jakichkolwiek pytań, pomocy chętnie udzieli Państwu dział szkoleń Team Prevent Poland Sp. z o.o. pod numerem telefonu:

(32)7338219, lub mailowo:

 

Zapraszamy!

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.