Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
31.07.2017

 

Konferencja TOP automotive 2017

Weź udział w największej konferencji automotive

W tym roku po raz trzeci już odbędzie się niezwykła konferencja – TOP automotive 2017. Tym razem spotkanie odbędzie się 7-9 grudnia br. w Hotelu Ambasador Premium w Łodzi.


Po raz kolejny wyjątkowa inicjatywa, będąca platformą komunikacyjną pomiędzy OEM-ami a ich dostawcami, stanie się najważniejszym wydarzeniem roku w branży automotive.


Podczas Konferencji TOP automotive 2017 o nowościach w branży motoryzacyjnej opowiadać będą prelegenci m.in. największych producentów samochodów w Polsce.

 

Poruszone zostaną takie tematy jak:
•    Proces rozwiązywania złożonych problemów, wymiana informacji wewnątrz organizacji na przykładzie VW Poznań
•    Wykorzystanie narzędzia WPI (WorkPlace Integration) jako przykład komunikacji wewnętrznej podczas uruchomienia nowej rodziny silników w FCA Powertrain Poland
•    Standardy i najlepsze praktyki komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej dostawców (General Motors Manufacturing Poland)
•    Nowości VDA QMC


W poprzedniej edycji Konferencji udział wzięło 160 uczestników z 75 firm. A podczas 3 dni konferencyjnych aż 13 prelegentów wygłosiło 10 prezentacji. W tym roku nie może Cię tam zabraknąć.

 

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia na:

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.