Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
11.05.2016

 

Konkurs EURO 2016

Weź udział w konkursie piłkarskim i wygrywaj nagrody!

 

10 czerwca o godzinie 21:00 rozpoczną się Mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2016. Z tej okazji oddając się atmosferze piłkarskiej rywalizacji firma Team Prevent uruchomiła specjalną platformę do typowania wyników meczów. Serdecznie Państwa zapraszamy do wspólnej zabawy i przeżywania emocji związanych z rozgrywkami.

 

Na najlepszych uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody, a wśród nich weekend dla dwóch osób w Hotelu Park Poniwiec w Ustroniu wraz z pakietem SPA.

 

Regulamin konkursu i jego zasady znajdą Państwo na naszej Platformie Kibica.

 

Wszystkie osoby zainteresowane naszym konkursem prosimy o zalogowanie się na platformie.

 

 

W razie jakichkolwiek pytań dot. logowania i konkursu prosimy o kontakt z Panią Martą Dubiel pod nr tel.: +48 883 318 220 lub e-mail: marta.dubiel@teamprevent.com

 

Jeszcze raz zapraszamy Państwa do udziału w konkursie.

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.