Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
03.11.2015

 

Nowość! Pełnomocnik ds. bezpieczeństwa wyrobów (PSB)

Pszczyna, 21-22.12

Grupa Volkswagen wspólnie z VDA QMC stworzyło dla dostawców grupy VW szkolenie z zakresu wymagań dotyczących Pełnomocników ds. bezpieczeństwa wyrobów (PSB).

 

Team Prevent otrzymało autoryzację do przeprowadzania tego szkolenia po zatwierdzeniu trenera zarówno przez VW jak i VDA QMC. Najbliższe szkolenie odbędzie się w Pszczynie w dniach 21-22.12.2015 r. (szkolenia w języku polskim). 

 

Program szkolenia:

Moduł 1: Potrzeba powołania pełnomocnika do spraw bezpieczeństwa wyrobu.

Moduł 2: Podstawowe elementy systemu zarządzania ryzykiem.

Moduł 3: Zarządzanie bezpieczeństwem wyrobu oraz rola pełnomocnika do spraw bezpieczeństwa wyrobu (PSB).

Moduł 4: "Lesson Learned", klasyfikacja ryzyka oraz strukturyzowanie działań.

Moduł 5: Wymagania Volkswagen w stosunku do pełnomocnika do spraw bezpieczeństwa wyrobu.

 

 

 

Kontakt i zgłoszenia:

Dział Szkoleń

tel.: +48 32 32 63 008

 

 

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.