Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
06.08.2018

 

Brunch Jakościowy

Poznań, 27.09.2018

Już we wrześniu (27.09.2018 r.) zapraszamy do Poznania na Brunch Jakościowy. Tegoroczna tematyka Brunchu skupi się wokół aktualnych wymagań motoryzacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki działań w Wielkopolsce.

 

Brunch Jakościowy organizowany przez Team Prevent Poland funkcjonuje z sukcesem od wielu lat. Jest to wydarzenie pozwalające na interakcję z trenerami i specjalistami Team Prevent, wymianę doświadczeń, dobrych praktyk oraz szeroko rozumiany networking.

 

Tematyka tegorocznego Brunchu ukierunkowana jest na aktualne wymagania motoryzacyjne, ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki działań w Wielkopolsce. Podejdziemy zarówno do aspektów systemowych i omówimy interpretacje (SIs) do IATF 16949, jak i wymagań bezpieczeństwa (zagłębiając się w bezpieczeństwo wyrobu oraz rolę PSB). Postaramy się także powiązać wymagania (Formel-Q) oraz specyficzne wymagania (CSRy) największego gracza motoryzacyjnego w Wielkopolsce, jakim jest Volkswagen.

 

Poprzez Brunch Jakościowy chcemy przede wszystkim przekazać część know-how Team Prevent Poland w aspekcie nowości i zmian w wymaganiach dla automotive, pokazać kompetencje i wiedzę naszych trenerów, przedstawić formę szkoleń praktykowaną przez Team Prevent oraz pokazać szeroki zakres wsparcia jaki możemy zaoferować naszym partnerom.

 

Udział w Brunchu Jakościowym jest bezpłatny.

 

Rejestrację otworzymy już wkrótce!

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.