Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
20.03.2019

 

I Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & Expo

Jesteśmy partnerem wydarzenia!

 

Już w maju (15-16.05) zapraszamy Państwa na wyjątkowe wydarzenie. Po raz pierwszy w Polsce, w Bielsku-Białej, odbędzie się I Międzynarodowe Forum Czystości Technicznej & Expo.

 

Międzynarodowe Forum Czystości Parts 4 Cleaning to spotkania specjalistów z branży produkcyjnej: inżynierów procesów, managerów działów i dyrektorów produkcji z dostawcami maszyn, usług i technologii, które służą zapewnieniu czystości technicznej zgodnej z wymaganiami VDA 19 i ISO 16232 w procesie produkcji i montażu. Będą się one odbywać w formie prezentacji najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań w ramach paneli tematycznych, prowadzonych przez ekspertów.

 

Firma Team Prevent Poland jest jedynym w Polsce przedstawicielem VDA QMC – najbardziej renomowanej organizacji szkoleniowej na świecie specjalizującej się w szkoleniach jakościowych dla branży motoryzacyjnej. Jako partnerzy Forum będziemy prowadzić wykład dotyczący wymagań VDA 19 stawianych zarówno komponentom, jak i procesowi ich montażu.

 

Zapraszamy również na nasze stoisko, przy którym będą mogli Państwo uzyskać więcej informacji o Firmie Team Prevent Poland.

 

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia na Forum pod adresem https://technical-cleanliness-forum.com/

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.