Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
04.03.2019

 

Marzec miesiącem zdrowego pracownika

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy

 

O zdrowie swoich pracowników warto dbać każdego dnia. Dlatego postanowiliśmy przygotować specjalnie dla Ciebie krótki przewodnik po najważniejszych obszarach tematycznych w zakresie działań prozdrowotnych, które możesz od razu wdrożyć w swojej firmie.

W ramach każdego zagadnienia znajdziesz ciekawy artykuł przygotowany przez naszych specjalistów, krótki film oraz materiał do pobrania opracowany specjalnie dla Ciebie.


Każdego tygodnia udostępnimy Ci materiały dotyczące:
◼ stresu
◼ ergonomii
◼ odżywiania
◼ organizacji eventu prozdrowotnego w Twojej firmie

 

Pobierz bezpłatne materiały i dowiedz się więcej odwiedzając stronę dedykowaną akcji (link).

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.