Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
23.11.2018

 

Szkolenie okresowe dla służb bhp

Ostatni termin w tym roku!

Pełnienie obowiązków służby bhp wiąże się z okresowym szkoleniem w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy (co 5 lat).

 

W odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów stworzyliśmy szkolenie skierowane do osób ambitnych, traktujących swoją pracę z zapałem i chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności. Dlatego organizując nasze szkolenia stawiamy na najlepszych trenerów.

 

W tym roku do współpracy zaprosiliśmy aż 8 specjalistów, którzy w ciągu 4 dni szkoleniowych przedstawią zagadnienia z zakresu:

  • aktualnych przepisów prawnych,
  • metody identyfikacji, analizy i oceny zagrożeń oraz oceny ryzyka,
  • poprawnego postępowania powypadkowego,
  • aktualnych obowiązków związanych z ochroną środowiska naturalnego,
  • pierwszej pomocy,
  • ochrony przeciwpożarowej.


Dodatkowo oferowane przez nas szkolenie wzbogaciliśmy o współczesne problemy każdego czynnego specjalisty ds. bhp, czyli:

  • ergonomię na stanowisku pracy,
  • stres i wypalenie zawodowe,
  • nowoczesne metody prowadzenia szkoleń.


Dzięki temu udało nam się stworzyć kompleksowe szkolenie spełniające wymogi Rozporządzenia Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ale również specyfikę otaczającego nas nowoczesnego świata biznesu.

 

Termin

10-13.12.2018

 

Miejsce

Szczyrk (szkolenie wyjazdowe)

 

 

Kontakt i zgłoszenia

Dział Szkoleń
+48 32 73 38 220

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.