Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
30.01.2018

 

TtT Szkoła Trenerów

Rozwiń swoje umiejętności trenerskie

 

Czym jest Szkoła Trenerów?

 

To cykl szkoleń, których głównym celem jest dostarczenie wiedzy oraz rozwój umiejętności, kompetencji społecznych oraz osobistych osób, pracujących na stanowisku trenera (zarówno biznesu, umiejętności miękkich, jak i ekspertów branżowych) oraz osób planujących rozpocząć karierę jako trener zewnętrzny, czy też wewnętrzny, działający w ramach struktur swojej organizacji.

 

Kto prowadzi zajęcia w ramach Szkoły Trenerów?

 

Zajęcia przeprowadzane są przez wykwalifikowanych trenerów Greencoaching, a program Szkoły jest skonstruowany w sposób, który umożliwi uczestnikom optymalizację i usprawnienie sposobu prowadzenia szkoleń poprzez zapoznanie się z nowoczesnymi metodami i narzędziami, aby sprostać wymaganiom zmieniającego się rynku szkoleniowego.

 

Czym wyróżnia się Szkoła Trenerów?

 

  • Diagnostyka indywidualnych talentów trenerskich w oparciu o metodologię Extended DISC® i test talentów Gallupa.
  • Intensywne szkolenie kompetencji interpersonalnych dające Uczestnikom lepsze rozumienie i adekwatne reagowanie na procesy grupowe zachodzące podczas szkoleń.
  • Praktyczny charakter studiów, na każdym zjeździe solidna porcja ćwiczeń, narzędzi trenerskich, nowoczesnych metod prezentacji i aktywizacji uczestników.
  • Oparcie w rzetelnej wiedzy z zakresu psychologii uczenia się osób dorosłych i dynamiki grup.
  • Skupianie się na rozwiązywaniu trudnych sytuacji szkoleniowych i pracy z oporem.
  • Wymiana doświadczeń dotycząca identyfikowania potrzeb szkoleniowych oraz projektowania szkoleń w oparciu o sprawdzone metody i narzędzia.
  • Dokładna analiza umiejętności trenerskich i informacja zwrotna od doświadczonych trenerów i innych Uczestników podczas samplingu trenerskiego.

 

 

 

 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły

Dział Szkoleń

+48 32 73 38 219

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.