Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 
20.03.2019

 

WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce

Team Prevent partnerem wydarzenia

 

Już w kwietniu (16.04.2019) wraz z firmą 5sCONNECT zapraszamy na warsztaty „WORKSHOP – Czystość techniczna w praktyce”, które odbędą się we Wrocławiu.

 

Specjalnie dla Państwa zostały zaplanowane interesujące prelekcje dotyczące tematyki zachowania czystości technicznej w procesie, praktycznych aspektów jej kontroli, a także zaawansowanych rozwiązań badawczych w czystości technicznej.

Jako partnerzy wydarzenia, zapraszamy Państwa do spotkania na naszym stoisku, a także na nasz wykład dotyczący VDA 19.2/VDA 19.1. Zachęcamy również do wzięcia udziału w sesji Q&A, która będzie miała miejsce tuż po prelekcjach.

 

Szczegółowe informacje oraz zgłoszenia: http://technicalcleanliness.pl/

 

 

O grupie B·A·D

W różnych zakresach prewencji ponad 4000 ekspertów grupy B·A·D obsługuje w Niemczech i Europie 270 000 zakładów z 4 milionami pracowników. W 2016 roku obrót wyniósł 265,5 miliona euro. Dzięki tym czynnikom B·A·D GmbH wraz z europejskimi spółkami córkami TeamPrevent należy do największych europejskich oferentów świadczeń prewencyjnych (ochrona pracy, zdrowie, bezpieczeństwo, personel). Zakres świadczeń rozciąga się od pojedynczych projektów po kompleksową realizację outsourcingu. Portfolio grupy rozszerzają rozmaite oferty z dziedziny konsultingu, dokształcania i certyfikacji.