Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 

10-lecie firmy Team Prevent Poland

Od ponad 10 lat firma Team Prevent Poland obecna jest na polskim rynku. W tym roku obchodzimy swój jubileusz. Jako firma córka międzynarodowego koncernu BAD-Team Prevent Group przez ostatnie lata oferowaliśmy naszym klientom najwyższej klasy usługi w zakresie jakości oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

Pierwsze kroki Team Prevent Poland postawiło w 2006 roku w Pszczynie, gdzie do dziś znajduje się główna siedziba firmy. W 2008 roku otworzyliśmy pierwszy oddział w Warszawie. Dzisiaj dzięki dynamicznemu rozwojowi oddziały firmy zlokalizowane są w 16 miastach w całej Polsce. 

 

Z poziomu firmy zatrudniającej początkowo kilkanaście osób, obecnie zespół TPPL liczy blisko 150 pracowników, wysoko wyspecjalizowanych ekspertów w swoich dziedzinach. Wiedza i doświadczenie każdego z nich przyczyniły się do tego, że Team Prevent Poland na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia zaufało już ponad 1500 przedsiębiorstw i instytucji, a liczba przeszkolonych osób tylko w ubiegłym roku wyniosła ponad 15 tys.

 

Każdy kolejny rok istnienia firmy Team Prevent Poland otwiera następny rozdział naszej działalności, stawiając przed nami nowe wyzwania. Rozwijający się rynek, a także coraz bardziej świadomi odbiorcy sprawiają, że kolejne lata będą szansą na jeszcze większy rozwój i podjęcie współpracy z nowymi klientami.