Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies. Można zablokować ich używanie poprzez zmiany w ustawieniach przeglądarki. Szczegółowe informacje można znaleźć w polityce prywatności naszej firmy. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody wykorzystywanie plików cookies.

 
 

Wybrane opinie naszych klientów o naszej pracy

Team Prevent Poland od kilku lat wspiera Fabrykę Plastików Gliwice Sp. z o.o. w zakresie m.in. Zapewnienia pracowników z Ukrainy do prac produkcyjnych oraz magazynowych. Współpraca rozwija się dzięki elastycznemu podejściu Team Prevent do oczekiwań klienta. Jednocześnie Team Prevent zajmuje się całą stroną organizacyjną zapewnienia pracowników z Ukrainy, przedstawiając nam zespół zdolnych do pełnej komunikacji z klientem, dzięki posiadaniu dwujęzycznego lidera na każdej zmianie, przeprowadzaniu szkoleń w języku ukraińskim oraz tłumaczeniu na język ojczysty pracowników niezbędnej dokumentacji.

 

Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o.

 

 

Team Prevent Poland Sp. z o.o. współpracuje z HP Polska Sp. z o.o. w zakresie m.in. Wsparcia produkcyjnego pracownikami z Ukrainy, świadczonego na terenie zakładu HP Polska w Gliwicach. Usługa oferowana  przez Team Prevent wyróżnia się spośród innych tego rodzaju, dostępnych na rynki, przede wszystkim zapewnieniem tłumaczenia potrzebnych dokumentów (np. instrukcje pracy) na język ukraiński , a także posiadaniem osoby dwujęzycznej na każdej zmianie pracowniczej.

 

Marcin Marcol, Kierownik Produkcji, HP Polska Sp. z o.o.

 

 

Nowadays, in the era of innovation and creativity, trust, reliability and a professional approach are the key factors that ensure success between the organizations. The cooperation between AOEU and TeamPrevent Poland Sp. z o.o. serves as the best example of that. We receive quality training services provided by the TeamPrevent highly skilled trainers. Up-to-date offers are specifically tailored to our needs. TeamPrevent trainings’ portfolio merged with best practices, thinking outside the box practices and real cases generates a huge value added to our organization. TeamPrevent is a reliable partner we strongly recommend.

 

Wolfgang Schmidt, Konrad Czachor, Alpine Electronics GmbH

 

 

Na podstawie współpracy, firma Team Prevent dała się poznać jako firma niezawodna a dyspozycyjność, elastyczność, wiedza i kompetencje zasługują na uznanie. Firma posiada zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy zrealizowali zlecenie dając dowód solidnego i profesjonalnego podejścia do wykonywanych zadań. Rekomendujemy firmę Team Prevent Poland Sp. z o. o, jako doświadczonego i kompetentnego wykonawcę realizującego powierzone zadania.

 

Dorota Słowiak, „A1 Drogowa Pracownia Projektowa”

 

 

Firma Team Prevent Poland nie była nam wcześniej znana, a wybierając szkolenie przez Nią organizowane kierowaliśmy się głównie bardzo rzetelnym i miłym kontaktem ze strony przedstawicieli Firmy, dobrze ułożonym programem szkolenia, a także bliskim terminem oraz przystępną ceną szkolenia. Firma dała się poznać, jako solidny i fachowy organizator.
Podsumowując dotychczasową współpracę mogę zarekomendować firmę Team Prevent Poland
Sp. z o.o. jako godnego zaufania i w pełni zaangażowanego partnera.

 

Grzegorz Taranek, Specjalista ds. jakości „BOS Automotive Products Polska Sp. z o.o.”

 

 

W toku rozmów z firmami zajmującymi się działalnością szkoleniową została
wybrana firma Team Prevent Sp. z o.o. z siedzibą w Pszczynie. Na naszą decyzję
wpłynęło dokładne rozpoznanie naszych potrzeb, oraz przedstawienie oferty, która pokrywała się z naszymi oczekiwaniami. Firma Team Prevent Sp. z o.o. prowadziła szkolenia w sposób bardzo profesjonalny, elastyczny, pozwalający na precyzyjne przyswojenie wiadomości dla naszych pracowników. W związku z powyższym możemy zarekomendować firmę Team Prevent Sp. z o.o.
jako sprawdzonego i kompetentnego partnera.

 

Aleksandra Haratyk, Dyrektor Działu Marketingu "Media Marketing"

 

 

Chcielibyśmy rekomendować firmę TEAM PREVENT POLAND SP. Z O.O. jako solidnego i rzetelnego partnera w zakresie usług selekcji/naprawy wyrobów gotowych jak i komponentów branży motoryzacyjnej.

Nasza dotychczasowa współpraca przebiega wręcz wzorowo, a firma TEAM PREVENT wykazała się usługami na najwyższym poziomie, poprzez natychmiastową reakcję, perfekcyjną selekcję i naprawę, opracowywanie stosownej dokumentacji oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Niniejszym chcielibyśmy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy w zakresie szkoleń z Team Prevent Poland.

Z całą pewnością jest to firma, którą możemy rekomendować, jeśli chodzi o szkolenia dla branży motoryzacyjnej. Naszym zdaniem Team Prevent Poland to solidny, zgrany i doświadczony zespół, który charakteryzuje się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Doceniamy wysoki poziom szkoleń i szeroką ofertę

Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić firmę TEAM PREVENT POLAND SP. Z O.O. jako sprawdzonego partnera.


Mirosław Mamczur, Pełnomocnik ds. jakości "Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o."

 

 

Firma Team Prevent Poland sp. z o.o. od roku 2007 świadczy dla nas usługi szkoleniowo-doradcze z zakresu BHP i prawa pracy. Wszystkie szkolenia przeprowadzone były na bardzo wysokim poziomie merytorycznym oraz zgodnie z ustalonymi terminami.
Firma Team Prevent Poland sp. z o.o. świadczy dla nas również usługi z zakresu przygotowania dokumentacji powypadkowej i przeprowadzania okresowych ocen ryzyka zawodowego. Przedstawiciele Team Prezent Poland sp. z o.o. konsultowali również zabezpieczenia PPOŻ w naszym Ośrodku.

 

Mgr Anna Pagacz-Pal, Dyrektor „Specjalistyczny ośrodek edukacyjno-leczniczo-rehabilitacyjny dla dzieci niewidomych i niedowidzących”

 

 

Team Prevent wywiązuje się rzetelnie i terminowo z powierzonych zadań a sposób przekazywanych informacji i wiedzy merytorycznej Konsultantów stoi na najwyższym poziomie.
Mając na uwadze dotychczasową współpracę, planując dalsze szkolenia z zakresu BHP oprzemy się na wiedzy i doświadczeniu sprawdzonego partnera jakim jest Team Prevent.

 

Andrzej Bińkowski, Dyrektor, Pełnomocnik Prezesa ds. Systemu zarządzania "Koram ZZM Poland"

 

 

Na podstawie prawie rocznej współpracy firma dała się poznać jako firma niezawodna, a dyspozycyjność, elastyczność, wiedza i kompetencje zasługują na uznanie.
Chcemy również podkreślić zaangażowanie w prace nad opracowaniem procedur, instrukcji systemowych, przeprowadzonych szkoleń wstępnych, okresowych oraz innych dla kadry kierowniczej i pracowników naszej firmy. Szkolenia zostały odebrane przez uczestników jako profesjonalne, ciekawe i wnoszące wiele ważnych elementów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Z przyjemnością możemy polecić Firmę Team Prevent Sp. z o.o. jako świadcząca usługi o wysokiej jakości.

 

Alfa Poland Sp. z o.o.

 

 

W związku z zakończeniem prac kontroli jakościowej odlewów na terenie ... w Stalowej Woli, Eaton dziękuje za wsparcie i zaangażowanie pracowników Team Prevent. Szczególne podziękowania przesyłam inspektorom, którzy swą postawą wykazał chęć poprawy procesu kontroli oraz elastyczność w sytuacjach kryzysowych. Dziękuję również administracji za codzienne raporty oraz Project Managerom za ogólnie udzieloną pomoc.

 

Adam Lippke, "Eaton Truck Components Sp. z o.o."

 

 

"W oparciu o wykonane dla Nemak Poland Sp. z o.o. zamówienie stwierdzamy, że firma Team Prevent Sp. z o.o. realizuje zakontraktowane usługi w sposób rzetelny i profesjonalny i na tej podstawie Nemak Poland Sp. z o.o. rekomenduje usługi szkoleniowe świadczone przez Team Prevent Sp. z o.o."
                           
Bożena Stokłosa, Odpowiedzialny za personel i organizację, Nemak Poland Sp.  z.o.o.

 


"Selekcja jest wykonywana na czas, zgodnie w dostarczanymi wymaganiami oraz pracownicy Team Prevent Poland Sp. z o.o. są zawsze dostępni w wymaganym czasie. (…)Gorąco polecam usługi firmy Team Prevent Poland Sp. z o.o do procesu selekcji oraz wsparcia produkcji jak również usługi szkoleniowe."

 

Dr inż. Grzegorz RYŚ , Kierownik Jakości, Faurecia Systemy Pneumatyczne, Wałbrzych, Polska

 

 

Firma Team Prevent pomaga nam w wdrażaniu systemu zarzadzania ISOTS 16949 oraz przeprowadza dla nas szkolenia jakościowe. Team Prevent  okazał się solidnym, zgranym i doświadczonym zespołem, który charakteryzuje się dużym profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

 

Michał Kuczkowski, Szef działu Techniki i Rozwoju, D&H Engineering Poland Sp. Z o.o.

 

 

Niniejszym rekomendujemy firmę Team Prevent z siedzibą w Pszczynie jako wysoce profesjonalnego organizatora szkoleń z zakresu pierwszej pomocy.


Małgorzata Cieżak, Główny specjalista ds. BHP, BP Europa SE